КЛАПП бьюті веллнесc
Офіційний представник KLAPP в Україні
KLAPPCosmetics
067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 044 531-42-52 Замовити дзвінок


Для досягнення найкращого результату в догляді за шкірою KLAPP Cosmetics рекомендує застосовувати професійну косметику Клапп після консультації косметолога.

Догляд за шкірою

Компанія KLAPP пропонує широкий асортимент косметичних засобів, лікувальні програми і методики для вирішення проблем шкіри в будь-якому віці. Рецептури KLAPP базуються на останніх наукових дослідженнях і розробках в області дермато-косметології та геронтології. Ми використовуємо тільки перевірену і екологічно чисту натуральну сировину, впроваджуємо прогресивні світові технології, проводимо жорсткий контроль якості і безпеки відповідно до високих стандартів фармако-косметологічного виробництва.

«Візитна картка» KLAPP - це безопераційне усунення вікових змін шкіри: відновлення овалу обличчя, розгладження зморшок і комплексна нормалізація естетичних показників шкіри.

Косметика KLAPP є ефективною і безпечною за умов правильного застосування.
 
ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ МАКСИМАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТ КОСМЕТИКА KLAPP ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПО ТАКИЙ СХЕМІ: призначають 3-8 салонних процедур один раз на тиждень і систему засобів для підтримуючего домашнього догляду.

Вид і кількість процедур і домашніх кремів підбирає косметолог, виходячи з Ваших побажань і індивідуальних потреб шкіри. Дуже важливо почати інтенсивний курс з салонної процедури, так як саме вона запускає механізм клітинного самовідновлення, а відповідний домашній догляд лише закріплює цей ефект.