067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 044 531-42-52 Замовити дзвінок
КЛАПП
Офіційний представник KLAPP в Україні

Фільтр

Репаген Ексклюзив

Унікальна формула препаратів серії усуває візуальні прояви старіння шкіри, впливаючи на глибинні причини виникнення зморшок. Запатентовані біопептидні комплекси відновлюють вироблення гіалуронової кислоти, процеси колагеногенеза і клітинний метаболізм, надають шкірі комплексного загальнооздоровчого впливу. Вже після першого застосування шкіра стає більш гладкою і набуває оксамитової текстури.

В результаті курсового догляду препаратами цієї серії відновлюється овал обличчя, розгладжуються зморшки і складки, шкіра ущільнюється, стає більш об'ємною і пружною, нормалізується її чутливість по відношенню до впливу навколишнього середовища. Ексклюзивний зовнішній вигляд, м'яка повітряно-мусова текстура і витончений квітковий аромат засобів Repagen® Exclusive перетворюють щоденний догляд за шкірою в естетичне задоволення, дарують комфортні відчуття і гарний настрій.

 

ОСНОВНІ ДІЮЧІ КОМПОНЕНТИ СЕРІЇ – ЗАПАТЕНТОВАНІ БІОПЕПТИДНІ КОМПЛЕКСИ:

Platinum Matri-Xem® - нанопептид, пов'язаний з платиною. Надає комплексну омолоджуючу дію, надає шкірі благородний відтінок і оксамитову текстуру.

Matrixil™ Synthe`6™ - стимулятор вироблення колагену і гіалуронової кислоти. Відновлює пружність і еластичність шкіри, розгладжує дрібні зморшки і зменшує глибину великих складок, вирівнює мікрорельєф, усуває набряклість і гіперкератоз, надає ефект ліфтингу.

Argireline - гексапептид, що запобігає появі мімічних зморшок за рахунок зниження ступеня м'язової активності.

Revidrate™ - нанокомплекс, який впливає на гени, що відповідають за природний фактор зволоженості шкіри. Усуває причину сухості шкіри, відновлює водно-сольовий баланс епідермісу, стимулює утворення міжклітинних ліпідів, церамідів і холестерину, покращуючи бар'єрну функцію шкіри.