067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 044 531-42-52 Замовити дзвінок
КЛАПП
Офіційний представник KLAPP в Україні

Фільтр

Гіалуронік Перформанс

Інноваційна серія KLAPP з високоефективним комплексом активних речовин забезпечує миттєвий ефект відновлення об’єму шкіри та зменшення глибини зморшок. Повна потужність косметичних засобів  цієї серії зумовлена їх синергізмом - взаємодоповнюючою та взаємо підсилюючою дією. За умови системного застосування препаратів цієї серії за схемою виробника  клінічно доведено суттєве покращення довготривалого рівня зволоження шкіри, розгладження мікрорельєфу та висвітлення загального відтінку шкіри.

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ 

Багатокомпонентна гіалуронова кислота – комплекс включає 4 види гіалуронової кислоти: низько+ середньо+ високомолекулярна+ перехрестно зшита гіалуронові кислоти. Забезпечує швидке та довготривале зволоження шкіри та ефект корекції зморшок.

HYALUFIX™ - запатентований комплекс на основі листя галанги. Удвічі збільшує вміст гіалуронової кислоти в шкірі та ніби підкачує її зсередини. Підтримує та стимулює власний синтез гіалуронової кислоти у шкірі. Має довготривалий ефект.

GAMMA MAX ® - низькомолекулярна поліглутамінова кислота, отримана шляхом ферментації глутамінової кислоти. Позиціонується як наступне покоління гіалуронової кислоти. Ефективне зволоження шкіри з довготривалим ефектом (краще за гіалуронову кислоту). Підтримує кількість та якість гіалуронової  кислоти за рахунок спроможності інгібувати гіалуронідазу

ЕРІСА® - запатентований комплекс на основі катехінів сосни звичайної. Катехіни –рослинні речовини групи флавоноїдів, потужні антиоксиданти. Захищають шкіру від передчасної втрати гіалуронової кислоти, колагену та еластину. Чинять протимікробну та ранозагоювальну дію, є дуже важливими здоров’я та краси чутливої шкіри.

Vin-upLift ™ - ICE WINE - запатентований компонент, який виробляється за особливою запатентованою технологією - методом кріоекстракції з винограду, зібраного після перших зимових снігів та кількох днів мінусової температури навколишнього середовища. Такі умови створюють унікальний продукт, який після ферментації виявляється надзвичайно багатим  на рідкісні полісахариди, які відіграють вирішальну роль в омолодженні шкіри. Цей унікальний інгредієнт, виготовлений цілком природнім шляхом, розгладжує зморшки без ін’єкцій та операцій, створюючи умови, за яких клітини шкіри притягуються одна до одної, за рахунок чого підтягується і овал обличчя.

PRODEW® 600 - запатентований комплекс амінокислот аланін, гліцин, серин, треонін, лізин, аргінін та пролін у пропорції, яка притаманна NMF (натуральний зволожуючий фактор) людини. Амінокислоти є життєво необхідними для нормалізації клітинного метаболізму шкіряного покриву та здоров’я шкіри в цілому.