067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 044 531-42-52 Замовити дзвінок
КЛАПП
Офіційний представник KLAPP в Україні

Фільтр

Гіалуронік Перформанс

Перша оновлена серіяKLAPP HYALURONIC, яка в оновленому варіанті називається KLAPP HYALURONIC MULTI LEVEL PERFORMANCE- Інноваційний догляд за шкірою з високоефективним комплексом активних речовин для тривалого зволоження шкіри.

Молода, пружна та сяюча шкіра характеризується високим вмістом вологи. З часом вміст власної гіалуронової кислоти в шкірі зменшується. Крім того, багато факторів призводять до збільшення втрати вологи. Тому для збереження молодості шкіри вкрай необхідне зважене зволоження шкіри та збереження цього ефекту у часі. Цим чинникам відповідають основні діючі речовини серії.

ОСНОВНІ  ДІЮЧІ  РЕЧОВИНИ

Багатокомпонентна гіалуронова кислота - забезпечує швидке та довготривале зволоження шкіри.

Екстракт листя галанги - стимулює власний синтез гіалуронової кислоти в шкірі, відновлюючи її природнє самозволоження.

Катехіни -рослинні речовини групи флавоноїдів, є потужними антиоксидантами. Вони захищають
шкіру від передчасної втрати гіалуронової кислоти, колагену та еластину, зумовлюючи таким чином довготривалу пружність та молодість шкіри.

Екстракт замороженого вина (ICEWINE) - натуральна альтернатива ботоксу. Виробляється за особливою запатентованою технологією. Ефективно зменшує прояв мімічних зморшок. 

Екстракт кори сосни звичайної – чинить протимікробну та ранозагоювальну дію, є важливим інгредієнтом для чутливої шкіри.

Комплекс амінокислот – аланін, гліцин, серін, треанін, лізін, аргінін, пролін.

Висококонцентрована формула засобів цієї серії з миттєвим ефектом і стимулюючими активними інгредієнтами забезпечує досягнення довгострокових результатів за умови системного застосування – повна потужність засобів зумовлена взаємодоповнюючим та взаємопідсилюючим впливом крему для основного догляду, сироватки, бустера та гелю для повік.