067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 Замовити дзвінок
КЛАПП
Офіційний представник KLAPP в Україні

Інтенсивна омолоджуюча салонна процедура "Енергія ікри Імперіал Суперліфт"
Процедура KLAPP Caviar Power Imperial Super-Lift Treatment «Енергія Ікри Імперіал-Суперліфт» актуальна для будь-якого типу шкіри. Може проводитися цілий рік, так як забезпечує глибоке рівномірне наповнення дермального матриксу, ефект миттєвого, але пролонгованого «парадного ліфтингу», надійно захищає шкіру від несприятливих екологічних чинників, дарує комфортне відчуття ексклюзивного догляду за шкірою.
 
Салонна процедура "Колагенстимуляція"
Серія «Коллагенстімуляція CSIII» застосовується для відновлення тонкої, зрілої, сухої шкіри, схильної до втрати тонусу і еластичності. Курсовий догляд результативно заповнює обсяг шкіри, розгладжує зморшки і відновлює овал обличчя. Основна діюча речовина препаратів цієї серії - біостимулятор коллагеногенеза ASCIII.Цей компонент активізує вироблення власного колагену і його правильний розподіл в шкірі, що виражається в природному самовідновлення пружності та еластичності шкіри.
 
Салонна процедура "Ши Янг - Золоте Сяйво"
З давніх часів заможні люди прагнули бути красивими і довше залишатися молодими. Найвідоміша омолоджуюча методика в Китаї - Chi Yang ( «Ши Янг») - базується на фундаментальних принципах китайської медицини і використовується для підтримки молодості і краси ще з часів династії Мін, про що свідчать архівні прописи древніх лікарів в музеї імператорського палацу Гугун (Пекін) . Компанія «Клапп» удосконалила рецептурну формулу косметики китайських імператорів, доповнивши її сучасними биопептидами для більш яскравого і тривалого ефекту. Так з'явилася серія омолоджуючих велнес-продуктів KLAPP Chi Yang Exclusive.
 
Салонна процедура «Ківіча - скарб інків»
Професійна процедура KLAPP «Ківіча - скарб інків» призначена для інтенсивного салонного догляду за будь-яким типом шкіри. Унікальні природні інгредієнти амазонського тропічного лісу, зібрані воєдино в препаратах процедурного набору, є справжнім скарбом витонченої краси, символом здоров'я і влади.
 
Омолоджуюча салонна процедура для чоловіків «Мен Суперліфт»
Професійна процедура KLAPP «Мен суперліфт» призначена для регулярного догляду за чоловічою шкірою після 25 років. Процедура насичує шкіру вологою і розгладжує дрібні зморшки, покращує регенерацію, захищає від передчасного старіння, підтягує шкіру, заспокоює, надає їй пружність і еластичність, вирівнює мікрорельєф, усуває почервоніння і роздратування, регулює діяльність сальних залоз.
 
Омолоджуюча салонна процедура "Енергія Ікри Імперіал Суперліфт"
Сучасний професійний догляд за шкірою передбачає не тільки швидкий, видимий і відчутний результат, але і елементи незвичайності, естетичного оформлення процедури і так необхідний сьогодні релакс-ефект. Всім цим вимогам якнайкраще відповідає нова процедура KLAPP Caviar Power Imperial Super-Lift Treatment // Енергія Ікри Імперіал-Суперліфт.
 
Корекція мікрорельєфу шкіри - салонна процедура "Стріпексан"
Процедура інтенсивного догляду за шкірою «Стріпексан» від KLAPP активізує регенерацію об'ємних структур дермального матриксу, радикально відновлює колагенові волокна, підвищує активність фібробластів, нормалізує внутрішньоклітинний тиск, сприяє розсмоктуванню рубців.
 
Салонна процедура "Репаген Ексклюзив"
REPAGEN® EXCLUSIVE ANTI AGE - професійна косметологічна процедура, для безпечного і інтенсивного омолодження, яка комплексно впливає на причини виникнення вікових змін в шкірі і ефективно усуває їх.
 
Вітамін А - фітнес для обличчя
Вітамін А відіграє найважливішу роль у формуванні структури і підтримці функцій шкіри, надає великий вплив в боротьбі з її старінням. Звичний для нас вітамін А, завдяки перерахованим унікальним здібностям впливати на живі клітини і регулювати процеси, що відбуваються в шкірі, займає особливе місце в величезному списку косметичних інгредієнтів.
 
Салонна процедура "Імунн Гідроколаген"
Розлад імунної системи призводить до підвищеної сприйнятливості до бактеріальних і вірусних інфекцій, почервоніння, подразнення і лущення шкірного покриву. Салонна процедура KLAPP Immun // «Імунотерапія» розроблена для салонного лікувального догляду за чутливою шкірою, відновлення її бар'єрних функцій і гідроліпідного балансу.
 
Anti-age - процедура з велнес-ефектом
«Енергія чорної ікри» від ТМ KLAPP - це інноваційна anti-age-процедура з велнес-ефектом. Унікальний антивіковий комплекс на основі ДНК ікри осетрових риб глибоко зволожує шкіру, значно покращує її еластичність, стимулює клітинний метаболізм і заряджає шкіру енергією молодості.
 
Система люкс-омолодження "Репацел" для різних типів шкіри
Компанія KLAPP представляє спеціальну серію препаратів для догляду за шкірою обличчя, створену на основі сучасних досліджень в області цитофізіології. Косметичні препарати REPACELL® стимулюють діяльність теломерази з метою продовження життєвого циклу клітин шкіри і омолодження. Основновна діюча речовина всіх препаратів РЕПАЦЕЛ - Нанокомплекс TCR3-Plus®, який містить активну речовину Telovita Cell Reactivator 3-Plus. Цей компонент продовжує життя клітин, збільшує їх здатність ділитися до 5 додаткових циклів.
 
Салонна процедура "Гіалуронік-мультиефект"
Салонна процедура «Гіалуронік-мультіеффект» призначена для глибокого зволоження всіх шарів шкіри з ефектом заповнення зморшок. Програмний догляд за шкірою виконується курсом: салонні процедури підтримуються комплексним домашнім доглядом. Результат - зміцнення стінок судин, антикуперозний ефект, загоєння мікротріщин і відновлення цілісності епідермісу.