067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 044 531-42-52 Замовити дзвінок
КЛАПП
Офіційний представник KLAPP в Україні

 

    

Косметологічний бренд KLAPP зареєстровано в Німеччині в 1980 році. Засновник бренду – лікар натуропат Герхард Клапп.

 

Професійний досвід, постійний аналіз ринку, досконала комбінація традицій натуропатії та сучасних високотехнологічних інгредієнтів створили бренд, який отримав безліч призів та нагород в усьому світі.   

 

Завдяки унікальним рецептурам, використанню останніх досягнень косметологічної галузі та сучасному промисловому обладнанню продукція KLAPP має неперевершену результативність та високу репутацію серед косметологів та їх клієнтів.

 

Бренд KLAPP успішно розвивається у більш, ніж 80 країнах світу, займає лідируючі позиції в Європі, є провідним брендом професійної косметики для догляду за шкірою в Україні.

 

Офіційний імпортер та ексклюзивний представник інтересів німецького концерну KLAPP COSMETICS в Україні - ТОВ «Клапп Б’юті Веллнесс».  З 2003 року Українське Представництво KLAPP забезпечує консультативну підтримку та тренінги для косметологів, здійснює сертифікацію продукції KLAPP згідно з чинним законодавством України.

 

З 2021 року в Києві працює Шоурум KLAPP Cosmetics, де всі бажаючі мають змогу ознайомитися з нашою продукцією, протестувати та придбати її.