067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 044 531-42-52 Замовити дзвінок
КЛАПП
Офіційний представник KLAPP в Україні

 

    

Косметологічний бренд KLAPP зареєстровано в Німеччині в 1980 році. Засновник бренду – лікар натуропат Герхард Клапп. Професійний досвід, постійний аналіз ринку, досконала комбінація традицій натуропатії та сучасних високотехнологічних інгредієнтів створили бренд, який отримав безліч призів та нагород в усьому світі. Професійна косметика KLAPP для догляду за шкірою представлена у більш, ніж 80 країнах світу, займає лідируючі позиції в Європі. Завдяки унікальним рецептурам, використанню останніх досягнень косметологічної галузі та сучасному промисловому обладнанню, продукція KLAPP має неперевершену результативність та високу репутацію серед косметологів та їх клієнтів.

«Візитною карткою» KLAPP є швидке і пролонговане поліпшення якісних характеристик шкіри без використання ін’єкційних методик.

Косметика KLAPP виготовляється згідно з німецькими стандартами безпеки, має міжнародний сертифікат відповідності DIN EN ISO 9001: 2008

Для досягнення заявленої брендом ефективності всі косметологи, які співпрацюють з KLAPP, проходять обов’язкове базове навчання та регулярне удосконалення за технологіями і методиками застосування нашої продукції.

В Україні бренд KLAPP успішно розвивається з 2003 року. Інтереси німецького концерну KLAPP COSMETICS представляє ТОВ «Клапп Б’юті Веллнесс» – офіційний імпортер та ексклюзивний дистриб’ютор продукції KLAPP. Українське Представництво забезпечує консультативну підтримку та тренінги для косметологів, здійснює сертифікацію продукції KLAPP згідно з чинним законодавством України.

З 2021 року в Києві працює Шоурум KLAPP Cosmetics, де всі бажаючі мають змогу ознайомитися з нашою продукцією, протестувати та придбати її. В Шоурумі постійно працює досвідчений консультант, запроваджено апаратну діагностику шкіри.