КЛАПП бьюті веллнесc
UA
Офіційний представник KLAPP в Україні

KLAPPCosmetics
DE
067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 044 531-42-52 Замовити дзвінок

ПРО ФІРМУ

Компанія КЛАПП займає лідируючі позиції в професійній неінвазивної антіейдж косметології. Бренд KLAPP зареєстрований в Німеччині в 1980 році. Використовуючи передові інноваційні технології і відкриття в галузі біохімії та косметичної фармацевтики, фахівці КЛАПП розробляють високоефективні програми і препарати для відновлення нормальної фізіології шкіри, стійкого усунення вікових змін, порушень пігментного обміну, вугрової висипки і її наслідків, купероза. Продукція представлена ??специфічними препаратами для програмної роботи в косметологічних кабінетах і широким асортиментом косметики для підтримуючого домашнього догляду.

Багаторічний успіх компанії на світовому ринку індустрії краси обумовлений використанням нанотехнологій у виробництві і ретельно підібраними натуральними інгредієнтами, які відповідають стандартам знаменитої німецької якості.

Для підвищення результативності нашої косметики ми пропонуємо ексклюзивні масажні техніки і спеціально розроблені косметологічні апарати для роботи з обличчям і тілом, які дозволяють створювати індивідуальні програми доглядів для кожного клієнта.

Віддаючи пріоритет здоров'ю та безпеці споживачів, компанія КЛАПП успішно вирішує всі завдання по омолодженню, виключаючи ризики травмування шкіри. Унікальні високоактивні препарати KLAPP кардинально усувають естетичні недоліки шкіри і дарують максимальний комфорт висококласного догляду.

Продукція KLAPP повністю відповідає міжнародним вимогам безпеки, що підтверджується відповідними сертифікатами, в тому числі сертифікатом DIN EN ISO 9001: 2008.

Одного разу вибравши КЛАПП, можна залишитися відданим йому назавжди!

ГЕРХАРД КЛАПП

        

Основоположник бренду - лікар-натуропат Герхард Клапп. У сімдесятих роках минулого століття він здивував косметологічне співтовариство винаходом концептуально нового омолоджуючего засобу - клітинного екстракту чебрецю для поверхневого нанесення. Після цього доктор Клапп завжди залишався в центрі уваги, використовуючи свій професійний досвід і накопичені знання в галузі фармакології природних засобів для створення високоефективної косметики. Крім того, він адаптував для європейців складні східні техніки оздоровчих масажів, розробив нові медичні методики і засоби і заявив про початок нової ери в області омолодження шляхом оздоровлення душі і тіла. За інновації та впровадження останніх досягнень науково-технічного прогресу при виробництві косметичних засобів Герхард Клапп двічі удостоєний міжнародної премії Professional Beauty Award, а компанії KLAPP COSMETICS, президентом якої він є, присвоєно звання спеціалізованого підприємства в області краси та оздоровлення.

                            

ПРО БРЕНД

     

Виробник продукції KLAPP - німецький концерн KLAPP GROUP. Маючи в своєму розпорядженні дві власні лабораторії, компанія має можливість розробляти унікальні рецептури продукції з високою концентрацією діючих речовин, впроваджувати у виробництво останні розробки передових фармацевтичних фірм Німеччини, Швейцарії та США, проводити фундаментальні дослідження з вивчення механізмів взаємодії різних компонентів для отримання найкращого результату.

KLAPP - прогресивний, завжди актуальний бренд: товарний ряд продукції постійно доповнюється (в середньому 22 новинки щорічно), а рецептури наявних засобів вдосконалюються з урахуванням новітніх розробок фармацевтично-косметологічної галузі. Але найголовніший наш козир - безпека продукції. Компанія KLAPP не тільки має сертифікати найсуворіших допусків до якості виробленої продукції (ці вимоги в Німеччині значно вище, ніж загальноприйняті в Євросоюзі), але і самостійно ініціює додаткову перевірку своєї продукції, співпрацюючи з інститутами DERMATEST до Франкфурта-на-Майні і Мюнстері.

Основна умова успіху продукції - її правильне застосування. Для навчання фахівців компанія KLAPP має інтернаціональний навчальний центр, дев'ять навчальних центрів в Німеччині, навчальні центри в усіх країнах, де офіційно представлена ??продукція KLAPP.                             

ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ

 

Лариса Євгеніївна Богданова

Керівник українського Представництва KLAPP

  

ТОВ «КЛАПП БЬЮТИ ВЕЛЛНЕСС» є ексклюзивним представником KLAPP в Україні з 2003 року.

Будучи дочірнім підприємством німецького концерну KLAPP GROUP, ми просуваємо продукцію згідно з концепцією виробника: виключно через підприємства індустрії краси, фахівці яких пішли навчання в навчальних центрах KLAPP і мають відповідний сертифікат авторизації.

На базі навчального центру KLAPP в Києві регулярно проводяться безкоштовні групові та індивідуальні семінари для косметологів з питань застосування продукції. Навчальний центр компанії надає повне комплексне навчання для роботи з препаратами та всебічну підтримку косметологів надалі. Ми також здійснюємо виїзні ознайомчі семінари в інших містах України, забезпечуємо консультативну підтримку косметологів, організовуємо навчальні поїздки фахівців до Німеччини.

Для підприємств індустрії краси щомісяця проводяться рекламні акції, існує довгострокова бонусна програма лояльності, здійснюється рекламна підтримка наших партнерів в засобах масової інформації.

 

Продукція KLAPP сертифікована в Україні в повній відповідності з чинним законодавством.

Співпрацюючи з нами, Ви гарантовано вибираєте безпечну і результативну косметику, яка здатна максимально розкрити Ваш професійний і творчий потенціал і подарувати Вашим клієнтам чудову шкіру і прекрасний настрій!

Запрошуємо фахівців до співпраці!

Бренд KLAPP

Бренд KLAPP

Косметика KLAPP

Косметика KLAPP

Статті

Статті