067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 Замовити дзвінок
КЛАПП
Офіційний представник KLAPP в Україні

Фільтр

РЕТИНОЛ ПРОЕЙДЖ

RESIST AGING TRIPLE ACTION  RETINOL PRO AGE
ПОТРІЙНА ПРОТИДІЯ СТАРІННЮ
РЕТИНОЛ ПРОЕЙДЖ

Компанія KLAPP створила унікальну рецептуру на основі потрійного ретинолу, рослинного колагену  та гіалуронової кислоти для інтенсивної корекції вікових змін шкіри. Потужна рецептура в складі засобів серії KLAPP TRIPLE ACTION RETINOL PRO AGE відновлює зрілу шкіру, розгладжує зморшки, висвітлює пігментні плями,  нормалізує себорегуляцію сальних залоз, підтягує овал обличчя, надає шкірі пружності та рівномірного відтінку. Завдяки наявності інгредієнтів,  які підтримують місцевий імунітет шкіри процес ретинол-терапії проходить легко та непомітно для оточуючих. За умови дотримання схеми курсового застосування засобів системи оновлення шкіри  KLAPP TRIPLE ACTION RETINOL PRO AGE гарантовано зменшення глибини зморшок, суттєве висвітлення пігментних плям, покращення проблеми акне зрілої шкіри. Вже під час програми застосування засобів відчувається покращення якісних характеристик  шкіри, таких як вирівнювання мікрорельєфу шкіри, звуження пор, лімфодренажний ефект.  

Основною зіркою рецептури серії є гідроксі пінаколон ретіноат (НРR) - ефір ретиноєвої кислоти, який здатний безпосередньо поєднуватися з ретиноїдними рецепторами клітин шкіри і тому не потребує попереднього ферментативного перетворення у клітині. Згідно з дослідженнями науковців у порівнянні з ретинолом - НРR є більш активним, має значно менший подразнювальний потенціал та, відповідно,  не викликає побічних ефектів.

Другим компонентом в формулі потрійного ретинолу є ретиніл пальмітат, який стимулює шкіру на прискорення процесів природного утворення власної ретиноєвої кислоти.

Третій компонент – рослинний стабілізатор утримання ретиноєвої кислоти в шкіри для пролонгованого ефекту – мастика фісташкового дерева.

Також в рецептурі KLAPP TRIPLE ACTION RETINOL PRO AGE задіяні такі основні інгредієнти:

- Рослинний «колаген» - гідролізат протеїнів сої та білого рису, екстракт насіння баобабу
- Повний комплекс життєво необхідних амінокислот
- Багатокомпонентна гіалуронова кислота
- Ектоїн, ніацинамід, ресвератрол
- Цінні олії пінника лугового, кунжутна, каріте та жожоба

 

ВАЖЛИВО!
При введенні в догляд за шкірою засобів з ретинолом, важливо знати та пам'ятати про "ретинолові сходинки" — поступовий початок використаннія препаратів: перший тиждень використовувати крем для обличчя лише на ніч та через день. Зазвичай шкіра адаптується до ретинолу в складі рецептури засобів KLAPP RETINOL PRO AGE швидко та легко, але напочатку використання можливе виникнення почервоніння, сухості або ледь помітного лущення, що є варіантом норми. Засоби з ретинолом необхідно наносити тонким шаром, бо чим товстіший шар — тим більша ймовірність виникнення подразнення шкіри.

Засоби з ретинолом не можна застосовувати під час вагітності та лактації, тому що дослідження на вагітних жінках із зрозумілих причин не проводились. Також є певні правила сумісного використання інших косметичних засобів на фоні ретинол-терапії. Розацеа у період загострення також є протипоказанням.