067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 044 531-42-52 Замовити дзвінок
КЛАПП
Офіційний представник KLAPP в Україні

Фільтр

Капсули бьюті

До 40 річниці від дня заснування бренду фахівці KLAPP COSMETICS розробили розкішний догляд, який представляє собою цілісну систему діючих речовин, здатних проникати в глибинні шари шкіри. Будучи сироваткою і кремом для обличчя одночасно, даний продукт забезпечує комплексний вплив, а одноразова порція в натуральній желатиновой оболонці зберігає максимальну активність інгредієнтів і виключає перевитрату косметичного засобу.

 

Вміст кожної капсули включає в себе цінні олігопептиди, рослинні біостимулятори клітинної активності, вітаміни і натуральні масла. Всі чотири варіанти KLAPP BEAUTY CAPSULES усувають сухість шкіри, надають їй гладкість і еластичність, захищають від зовнішніх факторів, що викликають старіння, а також живлять шкіру, наповнюючи її природним сяйвом.

 

Капсули можна використовувати як в ранковому, так і в вечірньому догляді за шкірою, ідеально під час подорожей, але особливо рекомендується застосування даних капсул на ніч. Просто нанесіть вміст капсули на очищену шкіру обличчя і подаруйте собі чари нічного перетворення уві сні! Результати приємно здивують Вас вранці і подарують гарний настрій на весь день!