КЛАПП бьюті веллнесc
UA
Офіційний представник KLAPP в Україні

KLAPPCosmetics
DE
067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 044 531-42-52 Замовити дзвінок

БРЕНД KLAPP 

Косметологічний бренд KLAPP (КЛАПП) зареєстровано в 1980 році у Німеччині.

Косметика KLAPP представлена ​​в більш ніж 80 країнах світу, займає лідируючі позиції в Європі.

KLAPP - прогресивний, завжди актуальний бренд: товарний ряд продукції постійно доповнюється, а рецептури наявних препаратів вдосконалюються з урахуванням новітніх розробок косметологічної галузі.

Постійний аналіз ринку, досконала комбінація традицій натуропатії та сучасних високотехнологічних активних інгредієнтів забезпечили торговій марці KLAPP безліч призів і нагород в усьому світі, заслужено високу репутацію серед косметологів та їх клієнтів.

 

ГЕРХАРД КЛАПП

    

Засновник бренду - лікар-натуропат Герхард Клапп. У сімдесятих роках минулого століття він приголомшив косметологічне співтовариство винаходом концептуально нового омолоджуючого засобу - клітинного екстракту тимуса для поверхневого нанесення. Після цього доктор Клапп завжди залишався в центрі уваги, використовуючи свій професійний досвід й накопичені знання в галузі фармакології природних засобів для створення високоефективної косметики.  У 90-их роках 20 століття пан Клапп став основоположником ери велнес-підходу в косметології –він вдосконалив традиційні східні косметичні рецептури вісокотехнолгічними інгредієнтами та адаптував складні східні масажні техніки для європейських косметологів.

 За інновації та впровадження останніх досягнень науково-технічного прогресу у виробництві косметичних засобів пан Герхард Клапп тричі удостоєний міжнародної премії Professional Beauty Award, а в 2011 році - «Людина Року» в області краси та оздоровлення.           

                            

ВИРОБНИК ПРОДУКЦІЇ

    

Виробник продукції - німецький концерн KLAPP COSMETICS. Штаб-квартира, виробничі та складські потужності компанії розташовуються у Федеральній Землі Гессен, Німеччина.

Концерн KLAPP COSMETICS використовує інноваційні технології виробництва і передові відкриття в галузі біохімії та косметичної фармацевтики з метою розробки високоефективних препаратів для відновлення нормальної фізіології і стійкої корекції вікових змін шкіри, усунення порушень пігментного обміну, куперозу, вугрової висипки і її наслідків.

Безпека продукції - головний козир KLAPP COSMETICS. Крім найсуворіших вимог до якості продукції, що виробляється (ці вимоги в Німеччині значно вище, ніж загальноприйняті в Євросоюзі), а також міжнародних сертифікатів якості і безпеки, компанія KLAPP COSMETICS самостійно ініціює додаткову клінічну перевірку своєї продукції, співпрацюючи з інститутом DERMATEST в м. Франкфурт-на Майні.

Маючи в своєму розпорядженні дві власні лабораторії, компанія KLAPP COSMETICS створює унікальні рецептури з високою концентрацією діючих речовин, впроваджує у виробництво останні досягнення передових фармацевтичних фірм Німеччини, Швейцарії та США, проводить дослідження з вивчення механізмів взаємодії різних інгредієнтів для отримання найкращого результату корекції недоліків шкіри.

Багаторічний успіх компанії на світовому ринку індустрії краси обумовлений використанням нанотехнологій у виробництві й ретельно підібраними натуральними інгредієнтами, які відповідають стандартам відомої німецької якості, а також тим, що KLAPP COSMETICS приділяє велику увагу підвищенню кваліфікації косметологів, пропонує безкоштовне навчання щодо особливостей застосування продукції KLAPP.

ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ

  

В Україні Торгову Марку KLAPP ексклюзивно представляє дочірнє підприємство концерну KLAPP COSMETICS - ТОВ «Клапп Б'юті Веллнесс». З 2003 року ми успішно втілюємо в життя концепцію та бізнес-ідеї KLAPP COSMETICS, працюємо в повній відповідності з німецької схемою просування бренду, поширюючи професійну косметику KLAPP виключно через підприємства індустрії краси та приватних фахівців-косметологів, які пройшли навчання у навчальному центрі KLAPP - УКРАЇНА та мають відповідний сертифікат авторизації.

Наше підприємство забезпечує безперебійний імпорт та сертифікацію косметики KLAPP відповідно до чинного законодавства України, гарантує безпеку та автентичність реалізованої нами продукції.

На базі навчального центру KLAPP в Києві регулярно проводяться безкоштовні групові та індивідуальні семінари для косметологів з питань застосування продукції. Ми також здійснюємо виїзні ознайомчі семінари в інших містах України, забезпечуємо консультативну підтримку косметологів, організовуємо навчальні поїздки фахівців до Німеччини.