067 244-59-84 (viber) 095 658-79-08 Замовити дзвінок
КЛАПП
Офіційний представник KLAPP в Україні

Для косметологів


Широкий асортимент косметики KLAPP вирішує весь спектр естетичних проблем шкіри, з якими стикається фахівець-косметолог в своїй роботі: терапія чутливої ​​шкіри, антикуперозний догляд, освітлення пігментних плям, акне й постакне та інше. Проте «сильна сторона» KLAPP і те, що зробило бренд відомим у усьому світі - це швидке і ефективне поліпшення всіх якісних характеристик шкіри, комплексне омолодження без ін'єкцій.

Ми пропонуємо різноманітні за собівартістю та цільовим призначенням косметологічні програми, що включають процедурний та системний домашній догляд.

Косметика KLAPР призначена для професійних процедур в косметологічному кабінеті й індивідуально орієнтованого домашнього догляду за шкірою.

Неперевершена результативність продукції забезпечується унікальними рецептурами та високою концентрацією діючих компонентів.

Косметика KLAPP виготовляється згідно з німецькими стандартами безпеки, має міжнародний сертифікат відповідності DIN EN ISO 9001: 2008

Інформація цього розділу, що стосується прайсів, інструкцій і акцій компанії призначена тільки для косметологів, зареєстрованих в Українському представництві KLAPP.

Для того, щоб зареєструватися і отримати пароль доступу Вам необхідно зв'язатися з нами за телефонами:

(067) 244-59-84 (viber), (095) 658-79-08 або написати лист на e-mail klapp@klapp.ua 

Замовлення ON-LINE

Замовлення ON-LINE

Для партнерів

Для партнерів

Навчальний центр

Навчальний центр

Статті

Статті